KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14225315
nr 1422 5315
Halling, Utsikt Norr Mälarstrand. Signerad, -34. Olja på pannå, 36x49, yttermått inklusive ram: 47x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:28:55
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm